DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Niespodziewany finał poszukiwań zaginionego [aktualizacja]

Zaledwie kilka godzin temu z naszą redakcją kontaktowała się rodzina zaginionego 37-letniego Marcina Szolca, w którego poszukiwania zaangażowała się ostrowska policja, a informacje o mężczyźnie publikowały lokalne media. Marcin Szolc ostatni raz był widziany w niedzielę 5 lutego, od tamtej pory nie kontaktował się z rodziną ani bliskimi. Trwają jego poszukiwania, w trakcie których trafiono na zwłoki mężczyzny w średnim wieku w okolicy starego elewatora przy ulicy Spichrzowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Aktualizacja godz. 17:23

Policja na razie po ujawnia tożsamości mężczyzny. Może to być poszukiwany 37-latek, ale tą informację potwierdzą dopiero szczegółowe ustalenia. Z wstępnych opinii biegłych wynika, że rysopis denata odpowiada wizerunkowi poszukiwanego Marcina Szolca. Nie ma jednak oficjalnego komunikatu na ten temat. Więcej w materiale filmowym.

Aktualizacja godz. 21:43 Policja nadal NIE POTWIERDZA, jakoby znalezione dziś ciało mężczyzny zostało zidentyfikowane jako poszukiwany Marcin Szolc. Śledczy czekają na oficjalne wyniki sekcji oraz wszystkich prowadzonych badań, a te mogą potrwać nawet kilka dni. Nadal czekamy na oficjalny komunikat kim jest denat i jakie są okoliczności jego śmierci. Policja ma przypuszczenia, by sądzić że denat to 37-letni zaginiony ostrowianin, ale do czasu zakończenia identyfikacji Marcin Szolc nadal ma status "zaginionego".

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz