Niemowlę ranione przez nożownika jest w stanie krytycznym

2
Młody mężczyzna, który w nocy ze środy na czwartek zamordował dwie osoby w Cerekwicy Starej, a dwie kolejne ranił, przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Tymczasem lekarze walczą o życie młodej kobiety i jej dziecka.

Dwa z zarzutów dotyczą zabójstwa 59-letniego małżeństwa, kolejne – usiłowania zabójstwa kobiety oraz jej wówczas nienarodzonego dziecka. Prokurator uznał, że zachowanie sprawcy kierowane było motywacją zasługującą na szczególne potępienie.

W czasie gdy prokuratura bada sprawę makabrycznego morderstwa, lekarze w Jarocinie opiekują się ciężko rannymi siostrami, które ledwo uszły z życiem po ataku nożownika. 25-latka musiała mieć wykonane cesarskie cięcie, by móc ratować zarówno ją, jak i ciężko ranne niemowlę. Dziecko zostało przewiezione do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim, a w ciągu godziny po przetransportowaniu lekarze musieli przeprowadzić resuscytację. Niemowlę miało głęboką ciętą ranę klatki piersiowej. Jest w stanie krytycznym i cały czas trwa walka o ty, by przeżyło.

– Do naszego szpitala trafiły kolejne dwie osoby, biorące udział w tym makabrycznym zdarzeniu. To trzecia z sióstr, która miała rany na palcach. Została opatrzona i wypuszczona do domu. Przybył do nas także mężczyzna z raną stopy, której nabawił się najprawdopodobniej biegnąc wezwać pomocmówi Leszek Mazurek, prezes Szpitala Powiatowego w Jarocinie.

Morderstwo w Cerekwicy Starej. „Takie rzeczy dzieją się w telewizji”

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Coś okropnego. Jakiś horror. Oby niemowlę dało radę. Bo gnoju 3 osoba na twoim koncie. Wczoraj mówili w telewizji wrocław że on wszedł tylnimi drzwiami bo wiedział że nigdy nie były zamykane. Masakra jak można drzwi na noc nie zamykać. Pies pewnie w kojcu. Czy zamknięte drzwi by do tego nie doprowadziły…..

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick