Niedosyt po mistrzostwach Europy [ZDJĘCIA]

1
Fot. PKK Pleszew
Zawodnicy Pleszewskiego Klubu Karate wrócili z mistrzostw Europu bez medali. Dwóch zawodników odpadło już w pierwszej rundzie, a najlepiej spisała się Magdalena Godlewska, która zajęła 7. miejsce w swojej kategorii wagowej, a więc -68 kg.

Bez medalu wrócili z Mistrzostw Europy Juniorów Karate Praga 2022 zawodnicy PKK Pleszew. Najlepiej zaprezentowała się Magdalena Godlewska, która w kumite U-21 -68 kg zajęła 7. miejsce.

Zawodniczka Pleszewskiego Klubu Karate wygrała 6-2 z Hiszpanką Irene Escobar Terciado. W drugiej rundzie uległa 0-2 z późniejszą mistrzynią Europy, Ukrainką Eliną Sieliemienievą. W repesażach zwyciężyła 7-3 z Rumunką Alexandrą Marią Cucu, a w kolejnej rundzie zawodniczka PKK uległa 2-7 reprezentantce Izraela, Katrin Tashker. Ta porażka zamknięła jej drogę do medalu.

W kumite juniorek do 48 kg rywalizowała Julia Grzelak, która przegrała 0-3 w pierwszej rundzie Rumunce Sarze Marginean i odpadła z dalszej rywalizacji.

Podobny los spotkał Michała Florczaka, który w kumite U-21 -84 kg także odpadł w pierwszej rundzie przegrywając z Niemcem Janne Hauboldem 1-2.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick