Niech wszyscy mają święta! Coroczna akcja startuje już jutro!

0
Już 1 grudnia na terenie Ostrowa Wielkopolskiego oraz mniejszych podostrowskich miejscowości rusza akcja "Niech wszyscy mają święta!" - coroczna współpraca Telewizji Proart i Konferencji Stowarzyszenia św. Wincentego a Paulo. W marketach pojawią się specjalne, czerwone kosze, do których będą mogli Państwo włożyć żywność długoterminową. Ta powędruje do osób potrzebujących pomocy. Niech w te święta nikt nie będzie głodny!

Na terenie Ostrowa i podostrowskich miejscowości pojawi się 26 koszy. Będą one oznaczone logiem akcji, a do środka każdy, kto będzie chciał pomóc, może włożyć żywność o przedłużonym terminie ważności: kasze, makarony, mąki, słodycze, tłuszcze. Akcja potrwa do 20 grudnia, a po zakończeniu akcji żywność trafi do najbardziej potrzebujących osób. – Zbieramy to wszystko, co pomoże tym osobom ugotować wigilijne potrawy, zapełnić świąteczny stół. Razem z organizacją szczegółowo dbamy o to, by te dary trafiły do tych, którzy naprawdę tej pomocy potrzebują – mówi Anna Okrój, dyrektor generalna Telewizji Proart.

Kosze pojawią się w sklepach sieci Dino przy ulicach: Kuźniczej, Okólnej, Klasztornej, Poznańskiej, Krotoszyńskiej, Głogowskiej, Bzowej, Kaliskiej, Grunwaldzkiej, Nowej, Radłowskiej, Starotargowej i przy Wańkowicza. Kosze będą także dostępne w sklepach Maćko, Leclerc, Intermarche, Arkady i Netto.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick