Niebezpiecznie na drogach

0
zdjęcie poglądowe / fot. Max Fleischmann / Unsplash
Szybko zapadający zmrok i mżawka sprzyjają niebezpiecznym sytuacjom drogowym. Do zderzenia dwóch osobówek doszło dziś koło 17.00 za Antoninem w powiecie ostrowskim. Z kolei w Starej Obrze w gminie Koźmin Wielkopolski samochód osobowy uderzył w drzewo.

Na skrzyżowaniu tras nr 11 i 25 w Antoninie, na wysokości stacji paliw doszło dziś koło 17.00 do zderzenia dwóch aut osobowych. – Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia i kierują ruchem, bo jeden pas jest czasowo wyłączony. Kierowcy obu aut był trzeźwi, dwie osoby trafiły do szpitala – informuje Małgorzata Michaś z ostrowskiej komendy policji.

Do szpitala trafił też 20-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, który wczoraj w godzinach popołudniowych uderzył w drzewo. – Policjanci ustalili, że kierujący samochodem marki Peugeot nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad pojazdem – informuje Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

20-latek był trzeźwy. Został ukarany mandatem w wysokości 50 złotych. Po przebadaniu przez ratowników podjęto decyzję o przewiezieniu go do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick