Nie żyje Ukrainiec. Został śmiertelnie ugodzony nożem

0
Nie żyje 39-letni mieszkaniec Ukrainy, którzy przebywał na terenie powiatu kępińskiego. Jak informuje tamtejsza policja, mężczyzna kilkukrotnie został ugodzony nożem i prawdopodobnie w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi postępowanie w tej sprawie. Zatrzymano sześć osób. Jedna z nich jest typowana jako sprawca.

Do tragedii doszło w miejscowości Trzebień w powiecie kępińskim. Zgłoszenie do Komendy Powiatowej Policji w Kępnie wpłynęło we wtorek ok. 21.50 z Wielkopolskiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego. – Policjanci po dotarciu na miejsce ustalili, że na terenie jednej z posesji doszło do bójki między Ukraińcami, a jednemu z nich zadano rany kłute, w wyniku których zmarł. Zatrzymano sześć osób. Jedna z nich jest typowana jako sprawca – mówi sierż. Justyna Niczke, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

Sprawę przejęła Prokuratura Rejonowa w Kępnie. – W tej chwili trwają czynności. Jedna osoba została zatrzymana. Przesłuchiwani są kolejni – mówi Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Jak udało nam się dowiedzieć, osoba typowana jako sprawca w momencie zatrzymania była nietrzeźwa. Prokurator ma 48 godzin na postawienie zarzutów. Do tematu będziemy wracać.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick