Nie żyje rowerzysta. Tragedia na DK25 [AKTUALIZACJA]

12
Do potrącenia rowerzysty ze skutkiem śmiertelnym doszło we wtorek tuż przed 6.00 na trasie Czekanów - Fabianów na DK25. Jak informuje policja, cyklista zginął na miejscu. Ruch odbywa się bez utrudnień.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorkowy poranek na DK25 około 200 metrów za Czekanowem w kierunku Fabianowa. Miało tam miejsce potrącenie rowerzysty przez kierującego fiatem ducato.

Policja na miejscu wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia. Kierującego autem przebadano na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy. Ruch odbywa się bez utrudnień. Do zdarzenia doszło kilka minut przed 6.00.

AKTUALIZACJA – 10.03

Jak informuje ostrowska policja, zmarły mężczyzna miał 51 lat. Od 22-letniego kierowcy busa pobrano krew do badań.

CZYTAJ TEŻ: Nożownik z zarzutami i aresztowany. Jakie wyjaśnienia złożył?

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

12 KOMENTARZE

  1. 😭czy ten rowerzysta był widoczny dla kierowców na drodze? Bo najczęstszym powodem do takiej tragedii jest rowerzysta na drodze bez odpowiedniego ubrania aby był widoczny. O tej porze roku ciemno o tej godzinie, ślisko, pada więc trzeba dla własnego bezpieczeństwa mieć odblaski na odzieży.
    Serdeczne współczucie dla bliskich 😪

    • Jeżdżę codziennie tam do pracy, mijałam wypadek. tam nie ma żadnych lamp, więc naprawdę mógł człowieka nie widzieć. Zresztą tam powinien być zakaz jazdy rowerem, jest strasznie niebezpiecznie.

  2. Niestety obecne prawo traktuje pieszych i rowerzystów jak uprzywilejowanych i nawet jak złamią przepisy to i tak kierowca winny.

    • Może teraz jak zginął człowiek ktoś pomyśli o ścieżce rowerowej, u nas zawsze musi być opłacone czyimś życiem żaby odpowiedzialni za bezpieczeństwo na drodze się obudzili!!!!!

  3. Wypadek był w Czekanowie a nie 200 metrów za Czekanowem chyba ktoś nie wie gdzie się kończy i zaczyna dana miejscowość

  4. Sądzicie, że jeden wypadek spowoduje wybudowanie ścieżki? To przypomnijcie sobie ile wypadków musiało być przy zjeździe z wiaduktu w Skalmierzycach nim jajogłowi zrobili objazd.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick