Nie żyje pasażerka auta, które wypadło z drogi

0
Nie żyje 65-letnia pasażerka mercedesa, który wypadł z drogi. Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie w miejscowości Pyczek na terenie gminy Lisków (powiat kaliski). Kierowca trafił do szpitala. Autem podróżowały trzy osoby.

Zmarła pasażerka samochodu osobowego, który wypadł z drogi. Do zdarzenia doszło ok. 13.00 w miejscowości Pyczek na terenie gminy Lisków (powiat kaliski). – Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący mercedesem 67-latek, z nieustalonych dotąd przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem. Auto przekoziołkowało i zatrzymało się poza drogą. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosła 65-letnia pasażerka samochodu. Kierowca trafił do szpitala, a drugi pasażer w wieku 41 lat, który podróżował tym pojazdem, nie odniósł obrażeń – wyjaśnia asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Na miejscu oprócz policji pracowała także straż pożarna oraz ratownicy medyczni. Od kierowcy pobrano krew do badań. Wyniki mają pomóc w wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick