Nie żyje motocyklista. DK11 zablokowana

14
Nie żyje 26-letni motocyklista, który zderzył się z samochodem osobowym na wysokości Górzna w powiecie ostrowskim. Do tragedii doszło na DK11 w piątek ok. 17.00. Droga jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracuje prokurator.

Do śmiertelnego wypadku doszło na DK11 w Górznie, gdzie zderzył się motocykl z samochodem osobowym. – Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem marki Ford Mondeo, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwka 26-letniemu kierującemu motocyklem. Mimo podjętej reanimacji, nie zdołano przywrócić 26-latkowi funkcji życiowych – informuje st. asp. Ewa Golińska-Jurasz z biura prasowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Trwa ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło w piątek ok. 17.00. Droga jest całkowicie zablokowana. Lepiej kierować się objazdem przez sąsiednie miejscowości omijając drogę krajową.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

14 KOMENTARZE

  1. Biker nie bądź idiotom wściekli to przede wszystkim młodzi i tych na drodze trzeba się bać – bo każdy z nich myśli że jest niki lauda

  2. Decyzja kto jest winny zapadnie po określeniu z jaka prędkością jechał motocykl.Jeśli kierujący fordem wykonując manewr skrętu widział motocykl to mógł przypuszczać ze jedzie z dopuszczalną prędkością i zdąży wykonać manewr.
    Natomiast jeśli motocyklista jechał znacznie przekraczając prędkość to niestety z jego motoru siada święty Krzysztof a wsiada święty Piotr.Tak się bada wypadki.

  3. Do Aga-wręcz odwrotnie ,to właśnie motocykliści i w takim wieku są idealnymi dawcami i zależy od jakich obrażeń odnoszą.

  4. Niewiesz jak było dlaczego się tak niestety stało???? Nie zawsze motocyklista jest sprawcą wypadku? ??? Nie jeżdżę na motorze ale jestem kierowca i wiem też że długo winy jest po stronie kierowcy samochodów… bo celowo nie którzy zajerzdaja drogę lub z braku wiedzy że motor nie jest wstanie wychamowac tak jak samochód. Przykro patrzeć jak ktoś pisze kolejny dawca???

    • Ja pisałam pod względem medycznym że może być dawcą bo jest młody i może zdrowy ,a od tego kto doprowadził do wypadku jest policja monitoring ,mimo świateł i fotoradaru nic sobie z tego nie robią a przyjeżdżam na zakupy do Leclerka na Limanowskiego jeszcze pokaże 🖕,tak tam na stałe a za kierownicą są …..,może kontrolą a szczegòlnie tam gdzie jest monitoring.

  5. Niewiesz jak było dlaczego się tak niestety stało???? Nie zawsze motocyklista jest sprawcą wypadku? ??? Nie jeżdżę na motorze ale jestem kierowca i wiem też że długo winy jest po stronie kierowcy samochodów… bo celowo nie którzy zajerzdaja drogę lub z braku wiedzy że motor nie jest wstanie wychamowac tak jak samochód. Przykro patrzeć jak ktoś pisze kolejny dawca???

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick