Nie żyje mężczyzna. Śmiertelne potrącenie na DK11 [ZDJĘCIA]

0
Do śmiertelnego potrącenia osoby pieszej przez samochód osobowy doszło na łączniku pomiędzy wlotem na obwodnicę Jarocina a drogą krajową od strony Pleszewa. Ten fragment jest całkowicie zablokowany, policja wyznaczyła objazdy przez miasto i dalej Cielczę oraz Mieszków w kierunku Poznania. Do zdarzenia doszło po w środę po 6.00.

Jak wynika że wstępnych ustaleń służb, w środę po 6.00 doszło do śmiertelnego potrącenia osoby pieszej przez samochód osobowy na łączniku pomiędzy rondem na wlocie od Pleszewa do Jarocina w kierunku obwodnicy miasta.

Ten fragment jest całkowicie zablokowany. Policja nie wpuszcza na niego kolejnych aut i kieruje je przez miasto. Ciężarówki, które wjechały na łącznik od strony Tuliszkowa, cofają przez rondo na węźle w okolicach ul. Św. Ducha i kluczą przez miasto, aby dostać się na ul. Wojska Polskiego (dawna droga krajowa).

Trasa na Poznań wiedzie teraz – jak dawniej – przez Cielczę i Mieszków. Policja w rozmowie z portalem wlkp24.info wyjaśnia, że także w Wolicy Pustej (początek obwodnicy od strony Poznania) auta są kierowane na dawną „krajówkę”, aby ominąć bajpas Jarocina.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, jest też zastęp PSP, który zabezpiecza teren działań służb. Z informacji zebranych na godzinę 8.20 wynika, że droga będzie zablokowana jeszcze przez około godzinę.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick