Nie żyje kobieta, nie żyje mężczyzna. Tragedia w Jarocinie i powiecie poznańskim

0
Fot. jarocinska.pl
Nie żyje 57-letnia kobieta, którą znaleziono leżącą przy jednym z bloków przy Al. Niepodległości. "Policjanci wytypowali wstępnie sprawcę tego zdarzenia. Został odnaleziony w swoim miejscu zamieszkania na terenie powiatu poznańskiego. Mężczyzna popełnił samobójstwo" - informuje portal wlkp24.info asp. szt. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Nie żyje 57-letnia kobieta. Znaleziono ją przy jednym z bloków przy Al. Niepodległości w Jarocinie. Policjanci zostali tam wezwani w związku z awanturą, do której miało dojść we wtorek nad ranem. – Z informacji nam przekazanych wynika, że doszło do ataku mężczyzny na kobietę. On miał ją bić. W momencie gdy policjanci dojechali na miejsce, mężczyzny nie było. Zastali leżącą na ziemi kobietę. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego. Pomimo udzielonej pomocy 57-letniej mieszkance Jarocina, kobieta w wyniku poniesionych obrażeń zmarła – informuje portal wlkp24.info asp. szt. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

W sprawę zaangażowano nie tylko miejscowych funkcjonariuszy, ale także mundurowych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. – Policjanci wytypowali wstępnie sprawcę tego zdarzenia. Został odnaleziony w swoim miejscu zamieszkania na terenie powiatu poznańskiego. Mężczyzna popełnił samobójstwo. Trwają czynności w celu ustalenia dalszego przebiegu tego zdarzenia – dodaje.

Sprawę prowadzi prokurator.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick