Nie żyje Dawid Wątrobski. Wierny kibic ostrowskiej koszykówki i kaliskiego szczypiorniaka

3
Nie żyje Dawid Wątrobski - 28-letni kibic ostrowskiego klubu BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski oraz Energa MKS Kalisz. Od czasów szkoły podstawowej zaczął cierpieć na zanik mięśni. Jego życie obróciło się o 180 stopni, a on sam znalazł się na wózku inwalidzkim. Nie przeszkadzało mu to jednak, by przyjeżdżać na mecze swoich ulubionych drużyn. Zmarł 27 grudnia w wieku 28 lat.

28-latek prowadził swój fanpage na Facebooku „Fanatyczny Dawid”, na którym dzielił się z obserwatorami wynikami meczów i komentarzami do sportowych spotkań. Informacja o jego śmierci pojawiła się na jego fanpage’u.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27.12.2019r. zmarł kochany Syn, Brat, Wnuk Ś.P. Dawid Wątrobski przeżywszy lat…

Opublikowany przez Fanatyczny Dawid Piątek, 27 grudnia 2019

O jego śmierci dowiedzieli się także sportowcy jednej z jego ulubionych drużyn.

Żegnaj Przyjacielu 😭 Dawid Wątrobski pozostaniesz w naszych ❤️ na zawsze [*]

Opublikowany przez Energa MKS Kalisz Handball Piątek, 27 grudnia 2019

Dawid Wątrobski był także bohaterem jednego z materiałów zeszłorocznego, listopadowego programu Twój problem nasza sprawa. Telewizja Proart odwiedziła wtedy Dawida za kamerą, a także towarzyszyła mu na meczu BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski.

Fragment programu w materiale wideo.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Nie znałam osobiście Pana Dawida, tylko ze strony FB. Wzbudził moją sympatię i podziw. Bardzo zasmuciła mnie ta wiadomość. Mam nadzieję, że Dawid jest teraz szczęśliwy i rozgrywa mecze pod okiem Pana Boga. Do zobaczenia w niebie…

  2. Nie znałam osobiście Pana Dawida. Poznałam Go ze strony FB. Wzbudził moją ogromną sympatię i podziw. Dlatego z wielką przykrością przyjęłam tę wiadomość.
    Dawidzie! Wierzę, że teraz jesteś szczęśliwy, że rozgrywasz mecze pod okiem Pana Boga.
    Do zobaczenia w niebie…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick