Nie żyje czteromiesięczne dziecko – ofiara wypadku w Parzewie

0
Fot. Adam Majewski/jarocin112.pl
Jarocińska policja potwierdza informację o śmierci czteromiesięcznego dziecka, które było jednym z poszkodowanych w wypadku w Parzewie (powiat jarociński). W ostatnią niedzielę doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Podróżowało nimi dziewięć osób.

Czteromiesięczne dziecko, po przybyciu na miejsce wypadku służb, zostało przetransportowane helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Tam przez cały tydzień lekarze walczyli o życie niemowlęcia, którego stan był określany jako krytyczny. Niestety, 1 listopada dyżurny jarocińskiej policji potwierdził informację o śmierci dziecka.

Do zdarzenia, w następstwie którego dziecko zmarło, miało miejsce w Parzewie (gmina Kotlin, powiat jarociński) w niedzielę 27 października. W godzinach popołudniowych na jednym ze skrzyżowań w centrum miejscowości zderzyły się dwa samochody osobowe. W obu pojazdach podróżowało dziewięć osób. Ranni zostali przetransportowani do szpitali w okolicznych powiatach. Jak ustaliła policja, sprawcą zdarzenia był kierujący skodą z przyczepką, który nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie prowadzącej forda mondeo.

WIĘCEJ NA TEMAT WYPADKU: Wypadek w Parzewie. 9 osób rannych w tym niemowlę

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick