Nie żyje Adaś z Cerekwicy Starej. „Doszło do zatrzymania akcji serca”

14
W sobotę nad ranem zmarł kilkumiesięczny Adaś z Cerekwicy Starej, który w marcu, znajdując się jeszcze w łonie matki, został zaatakowany nożem.

– Zespół Ratownictwa Medycznego został wysłany do dziecka w sobotę ok. 4.00 nad ranem. Z informacji, które przekazał mi lekarz, będący wtedy w karetce wynika, że jeszcze w domu doszło do zatrzymania krążenia. Serduszko nie pracowało. Mimo przeprowadzonej resuscytacji, która w szpitalu w Jarocinie trwała około 2 godzin, nie udało się przywrócić dziecku czynności życiowych – mówi portalowi wlkp24.info dr Włodzimierz Budzyński ze Szpitala Powiatowego w Jarocinie.

O sprawie rodziny z Cerekwicy Starej po raz pierwszy informowaliśmy 15 marca, pisząc, że została ona zaatakowana w nocy przez nożownika – ojca zmarłego właśnie Adasia. Policja ustaliła, że 22-latek wtargnął do domu z nożem, po czym śmiertelnie ranił rodziców, a następnie kobietę w ciąży. Ranna została także siostra. Kobieta w ciąży została przewieziona do szpitala w Jarocinie. Dziecko było w stanie krytycznym. Następnie zostali oni przetransportowani do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie przez kilka tygodni o życie noworodka walczyli tamtejsi lekarze na oddziale neonatologicznym.

Sprawcę zabójstwa zatrzymano godzinę po tragedii w jego mieszkaniu. 22-latek usłyszał sześć zarzutów. Dwa dotyczą dokonanego zabójstwa dwóch osób, trzy kolejne usiłowań dokonania zabójstwa, a jeden spowodowania obrażeń ciała.

Przypominamy wypowiedź Macieja Melera, rzecznika Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim, który pod koniec maja powiedział nam, co grozi nożownikowi.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

14 KOMENTARZE

 1. Adaś tak walczyłeś dałeś radę. Szkoda że roczku nie doczekał :(. Zwyrodnialec nie chciał abyś przyszedł na świat. A jednak się udało. Przykre że tak krótko mogłeś się cieszyć życiem. Gnido kolejna ofiara na twoim koncie. Twój własny syn.

 2. Najpierw pochować rodziców teraz synka. Matko jak tu żyć :(. Synek na pewno dawał matce dużo radości, może trochę zapomnienia choć myślę że tak ciężko . Coś strasznego nie do wyobrażenia.

 3. W-g mnie najlepiej byłoby przywrócić karę śmierci. Bo jak dostanie dożywocie to będzie żył na koszt podatników. No nie mam słów na to. Biedne dziecko żyło stanowczo za krótko.

 4. oczywiście że kara śmierci za zabójstwo i wypadek po pijaku bez dwóch zdań a co do maluszka to wyrazy współczucia dla matki nie wyobrażam sobie tego w głowie się nie mieści i pytam ile jeszcze złego tej rodzinie się przytrafi ??????????
  to jak horror ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 5. Ciekawe ile ten gnojek dostanie hmmm ?taka jest u nas niesprawiedliwość że za dobre sprawowanie wychodza wcześniej.Serce się kroi.Współczuje mamie Adasia co ona przeszła A teraz przez gnoja cierpi mocniej Dożywocie!!!!!!!

 6. Mamo, proszę
  przestań płakać.
  Skończ
  już liczyć
  szare dni,
  bo ja
  bawić się
  nie mogę,
  kiedy widzę
  Twoje łzy…

  Teraz nic już
  mnie nie boli,
  ale tak
  straszliwie
  cierpię,
  kiedy widzę,
  że ty płaczesz.
  Chcę przytulić
  się do Ciebie…
  Śpij słodko Aniołku

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick