DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Nie żyje 57-latka. Tragiczny wypadek w powiecie kaliskim [ZDJĘCIA][AKTUALIZACJA]

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek po 6:00 rano w miejscowości Cienia Pierwsza w gminie Opatówek (powiat kaliski). Nie udało się uratować życia motocyklistki. 

Fot. PSP Kalisz

Dyżurny stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu informację o zdarzeniu otrzymał o 6:14. W miejscowości Cienia Pierwsza doszło do zderzenia samochodu i motocykla. – Po przyjeździe na miejsce stwierdzono brak oznak życiowych u kierującej motocyklem. Przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej u 57-latki. Niestety nie przyniosła ona rezultatów i stwierdzono zgon kobiety – informuje mł. asp. Jakub Pietrzak, oficer prasowy KM PSP w Kaliszu.

CZYTAJ TEŻ: Nie żyje 49-letni mężczyzna. Tragiczny wypadek w niedzielny wieczór

W zdarzeniu uczestniczyły 4 zastępy państwowej i ochotniczej straży pożarnej, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Droga w miejscu zdarzenia, w chwili pisania tego artykułu, była zablokowana.

AKTUALIZACJA 10.50

podkom. Anna Jaworska-Wojnicz (oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu): Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-latek kierujący volkswagenem podczas manewru wyprzedzania nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej motorowerem kobiecie. W wyniku tego zdarzenia 57-latka poniosła śmierć na miejscu. Na miejscu wypadku przez kilka godzin pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Kaliszu.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz