Nie żyje 42-latek. Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej

6
Fot. KPP Ostrzeszów
Nie żyje 42-letni mężczyzna, który brał udział w wypadku na drodze wojewódzkiej nr 449 w Bukownicy (powiat ostrzeszowski). Do zdarzenia doszło podczas manewru wyprzedzania ciągnika rolniczego przez 42-letniego kierującego.

Wypadek miał miejsce na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 449 w Bukownicy w powiecie ostrzeszowskim. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Audi wykonując manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie zderzył się z pojazdem marki Citroen, którym kierowała 39-letnia mieszkanka gminy Grabów nad Prosną. W wyniku zderzenia pojazd marki Audi przemieścił się, uderzając w wyprzedzany ciągnik rolniczy, którym kierował 59-letni mieszkaniec gminy Grabów nad Prosną – informuje st. asp. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie.

42-letni mieszkaniec Ostrzeszowa poniósł śmierć na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Spieszył się i dojechał!!!!!! Tylko pewnie za szybko stawił się na ostatnią metę swojego życia 😭😱
    Współczucia dla rodziny

    • Ogromne wyrazy współczucia dla całej Waszej rodziny. Ciagnik mógł być niewidoczny- był całkowity mrok, w tym miejscu nie było świateł dodatkowo traktor przewoził belę… – widoczność tego pojazdu była znikoma. Nie zawinił Pana Tata, ratował się przed uderzeniem w traktor, który zobaczył w ostatnim momencie.

    • Witam Panie Alanie,przypadkowo trafiłem na ten post
      Od 17 lat zajmuje się wypadkami, i nie takie sprawy prowadziliśmy, jeżeli nie macie Państwo jeszcze Profesjonalnego Pełnomocnika to podaje kontakt Robert Franczak 509 732 430

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick