Nie żyje 40-latek. Tragiczny wypadek w Perzowie

4
Fot. KPP Kępno
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Perzowie w powiecie kępińskim. W wyniku zderzenia trzech pojazdów na miejscu zginął 40-letni mężczyzna. Pozostali uczestnicy wypadku nie odnieśli obrażeń. Policjanci z kępińskiej komendy policji prowadzą postępowanie w tej sprawie.

Do zderzenia doszło, gdy kierująca volkswagenem 29-letnia kobieta, mieszkanka gminy Perzów chcąc skręcić w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa. Zderzyła się z jadącym z naprzeciwka samochodem, którym kierował 40-letni mieszkaniec gminy Bralin. – Kobieta doprowadziła do zderzenia w następstwie czego pojazd Volkswagen Polo przemieścił się na przeciwległy pas jezdni i tam zderzył się z pojazdem Iveco, którym kierował 32- letni mieszkaniec powiatu Oleśnickiego. W wyniku tego zdarzenia kierujący Volkswagenem Polo poniósł śmierć. Inni uczestnicy nie ponieśli żadnych obrażeń w tym zdarzeniu – informuje sierż. Rafał Stramowski, oficer prasowy KPP w Kępnie.

Na miejscu pracował prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza. Postępowanie w tej sprawie prowadzi kępińska komenda policji.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

    • W łeb się walnij. Bada się przyczyny wypadku… wątpię, że kobieta zrobiła to celowo. Jeżeli ktoś zabija nożem lub z broni palnej to logiczne że to celowe.

    • A jak Twoja żona albo córka albo siostra spowodowała by taki wypadek nieumyślnie też byś ją na dożywocie chciał skazać? Uważaj na słowa karma wraca a los lubi się mścić! Dlaczego w ludziach nie ma empatii? Przecież Ciebie i Twoich bliskich może spotkać to samo! Wypadki niestety nie zdarzają.

  1. Przez nią zginął człowiek!! Tak to Jest jak się odebrało prawo jazdy poł roku temu. Bezmyślna kobieta żeby wyrzuty sumienia ja gryzły do końca życia

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick