DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Nie żyje 26-latek. Tragiczny wypadek w gminie Kobylin [ZDJĘCIA]

Do wypadku doszło na drodze powiatowej między miejscowościami Kobylin a Pogorzela. Jak poinformowali strażacy w miejscowości Starkówiec, kierowca samochodu osobowego uderzył w drzewo. – Mogę potwierdzić, że jedna osoba zginęła. Druga wydostała się z pojazdu o własnych siłach i trafiła pod opiekę ratowników medycznych – poinformował st. kpt. Tomasz Patryas, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Krotoszynie.

Ze ustaleń krotoszyńskich policjantów wynika, że kierujący mercedesem 54-latek, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w drzewo. – W pojeździe znajdowały się jeszcze dwie osoby. To kobieta w wieku 51 lat, która została przewieziona do szpitala oraz mężczyzna w wieku 26 lat, który poniósł śmierć na miejscu – przekazała st. asp. Paulina Potarzycka, zastępca oficera prasowego KPP w Krotoszynie.

Wszyscy, którzy brali udział w wypadku do mieszkańcy powiatu gostyńskiego. Kierowca mercedesa był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz