Nie żyje 2-letnie dziecko. Doszło do zatrzymania krążenia

5
zdjęcie poglądowe / Fot. Adam Majewski/jarocin112.pl
Mimo reanimacji nie udało się przywrócić czynności życiowych u 2-letniego dziecka. Do tragedii doszło w czwartek rano w Krotoszynie. Dziecko było przewlekle chore.

Mimo pomocy Zespołu Ratownictwa Medycznego, straży pożarnej i Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, nie udało się uratować 2-letniego dziecka, u którego doszło do zatrzymania krążenia.

Rodzinna tragedia rozegrała się o ok. godz. 10.00. Do jednego z mieszkań przy ul. Ogrodowskiego zadysponowano na pomoc służby ratunkowe. – Otrzymaliśmy zgłoszenie, że doszło do zatrzymania krążenia u przewlekle chorego dziecka, które jest podłączone do respiratora. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z PSP i jeden z OSP Krotoszyn. Po dojeździe okazało się, że zwolniła się jedna z karetek, która także dotarła na miejsce. Ratownicy razem ze strażakami prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową, a drugi zastęp zabezpieczał lądowanie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – wyjaśnia kpt. Tomasz Patryas, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

Mimo prowadzonych działań medycznych, nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Lekarz stwierdził zgon 2-letniego dziecka.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. 18
    7

    Skoro dziecko było przewlekle chore to dlaczego taka sensacja? Nagłówek aby wpędza w strach innych rodziców ! Biedne dziecko i żal rodziców 😪

    • Dobre pytanie, na które odpowiedź jest prosta – wszyscy kliknęliśmy, żeby to przeczytać, a portal na tym zarobi.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick