Nie żyje 18 osób w tym 6 z naszego regionu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia

0
Fot. Olga Kononenko / Unsplash
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 134 przypadkach zakażenia odnotowanych na terenie kraju. Sześć z nich dotyczy terenu województwa wielkopolskiego. Wśród nich jest kobieta z powiatu ostrowskiego oraz dwóch mężczyzn z powiatu ostrzeszowskiego. Ministerstwo poinformowało także o śmierci aż 18 osób. Aż sześć z nich pochodzi z terenu południowej Wielkopolski.
Lp. Płeć Wiek Powiat Hospitalizowany tak/nie nazwa szpitala
1 KOBIETA l.  41 ostrowski nie/izolacja domowa
2 MĘŻCZYZNA l.  46 ostrzeszowski nie/izolacja domowa
3 MĘŻCZYZNA l.  21 ostrzeszowski nie/izolacja domowa
4 MĘŻCZYZNA l.  48 poznański nie/izolacja domowa
5 MĘŻCZYZNA l.  35 poznański nie/izolacja domowa
6 MĘŻCZYZNA l.  44 wągrowiecki TAK/Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci 18 osób. Aż sześć z nich to mieszkańcy południowej Wielkopolski. – Jednocześnie z przykrością informujemy, na podstawie komunikatu Ministerstwa Zdrowia, że w poznańskim szpitalu zakaźnym na ulicy Szwajcarskiej z powodu Covid-19 zmarł 65-letni mężczyzna z powiatu kaliskiego, 68-letni mężczyzna z powiatu krotoszyńskiego, 81-letnia kobieta z powiatu krotoszyńskiego. W ZOL w Pleszewie zmarła 83-letnia kobieta z powiatu jarocińskiego, na oddziale paliatywnym w Pleszewie 82-kobieta z powiatu pleszewskiego oraz 70-letni mężczyzna z powiatu krotoszyńskiego – informuje Tomasz Stube z Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.

Oprócz tego poinformowano o śmierci 46-letniego mężczyzny ze szpitala w Legnicy, 86-letniej kobiety, 75-letniego mężczyzny, 85-letniej kobiety, 77-letniej kobiety ze szpitala w Raciborzu. Zmarli także 72-letni mężczyzna ze szpitala w Częstochowie, 64-letnia kobieta ze szpitala w Tychach, 81-letnia kobieta ze szpitala w Warszawie, 80-letni mężczyzna ze szpitala w Piasecznie, 72-letni mężczyzna i 38-letnia kobieta ze szpitala w Zgierzu, którzy mieli choroby współistniejące oraz 61-letnia kobieta ze szpitala w Kędzierzynie-Koźlu.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick