Nie zbierają grzybów, nie są ogrodnikami, czyli nowy spot wielkopolskiej policji

0
W internecie pojawił się niecodzienny materiał wideo opublikowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu, która próbuje skusić zainteresowanych pracą w policji, aby przyszli i porozmawiali o warunkach zatrudnienia. "Przy dobrej kawie". Spot cieszy się dużym zainteresowaniem i nie brakuje pozytywnych komentarzy.

„Świetny spot”, „mistrzostwo”, „To nie salon kosmetyczny, nie jesteśmy ogrodnikami – genialne”. To raptem kilka spośród kilkuset komentarzy, które zostały opublikowane na fanpage’u Wielkopolskiej Policji. Pozytywne opinie internautów dotyczą spotu, w którym mundurowi zachęcają do przyjścia na komendę i porozmawiania o warunkach zatrudnienia.

Funkcjonariusze w zaskakujący sposób postanowili zareklamować swoja służbę. Liczenie przejętych sadzonek marihuany z dopiskiem „nie jesteśmy ogrodnikami”, zbieranie odcisków palców okraszone napisem: „to nie salon kosmetyczny” czy poszukiwania prowadzone w lesie, opisane hasłem: „nie zbieramy grzybów” to tylko część chwytliwych haseł, które pojawiły się w materiale wideo (do obejrzenia poniżej).

Odzew w komentarzach jest spory i w większości pozytywny. Czy przełoży się to na zatrudnienie w policji? Być może 3150 zł „na rękę” na początek skusi tych, którzy jeszcze się wahają.

Opublikowany przez Wielkopolska Policja Poniedziałek, 8 kwietnia 2019

 

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick