Nie zatrzymał się do kontroli, a wszystko transmitował w Internecie. Trafił na komendę

9
Fot. Zrzut ekranu z nagrania na fanpage'u KR-tv
Mężczyzna został zatrzymany przez policję i doprowadzony na komendę w związku z niezatrzymaniem się do kontroli drogowej oraz znieważeniem funkcjonariuszy. Pościg za nim transmitował w sieci.

Nagranie można znaleźć na portalu KR-TV, gdzie mężczyzna transmitował na żywo jego próbę zatrzymania przez policjantów. Na filmie można usłyszeć, jak zwraca się do mundurowych, którzy zatrzymali przechodnia w związku z brakiem maseczki. „Dlaczego zastraszacie ludzi? Jak Wam nie wstyd? Jak ty się zachowujesz? Ty jesteś policjantem? Ty masz służyć narodowi!(…) To jest Twój obowiązek? Biegać i łapać ludzi bez kagańców?” – mówi autor nagrania.

W dalszej części nagrania autor filmiku wsiada do samochodu i odmawia rozmowy z funkcjonariuszami. Nie zatrzymał się także, gdy policjanci jadąc za nim użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Ostatecznie pościg zakończył się i policjanci zatrzymali autora nagrania. „Odłoży Pan telefon i proszę do radiowozu. Dlaczego nie zatrzymał się Pan do kontroli? Włączaliśmy sygnały dźwiękowe, świetle i ma Pan obowiązek się zatrzymać” – mówił jeden z funkcjonariuszy.

Mężczyzna został doprowadzony na komendę. Potwierdza to rzeczniczka prasowa ostrowskiej komendy. – Ma to związek ze znieważeniem funkcjonariuszy oraz niezatrzymaniem się do kontroli – mówi mł. asp. Małgorzata Michaś.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

  1. Z tym znieważeniem to bym nie przesadzał, natomiast jak ktoś ma w ten sposób walczyć z durnymi wymysłami w tym kraju i pislicją to lepiej niech da sobie spokój. Poziom dna i mułu.

  2. To są skutki „bezstresowego wychowania” – nie różki, a rogi wyrastają! Oby Putinowi nie przyszło rozkapryszonych uspokoić – podobnie jak było za Hitlera.

  3. Głosowałem na PO i żałuję. Bo PIS bardzo dobrze radzi sobie z pandemią. A skoro ludzie nie przestrzegają przepisów, to muszą ponieść konsekwencje. Właśnie w ten sposób policja służy narodowi, chroni dobrych przed złymi.

    • TAK BARDZO DORZE WIĘCEJ NAS WYBIJAJĄ NIŻ NIEMCY W 39 R: TAK DZIAŁA TYLKO OKUPANT WIĘCEJ LUDZI GINIE NIŻ W CZASIE WOJNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. Ten najmądrzejszy . A może ten najgłupszy . Widocznie masz tak samo nasrane do głowy jak ten zasrany pis . Nie ważne czy po czy pis . Rząd nie radzi dobie z pandemią i tyle gdybyśmy nie byli w uni to dawno pół polski by zakopali a w szczególności wschód kraju . Byłeś tam kiedyś patola i tyle nasze regiony to piękno Polski . A to właśnie tacy jak Ty niszczą ten kraj bo kradną nasze podatki zobacz ile pieniędzy przelewa się ma idiotyczną TVP czy do złodzieja Rydzyka . Dlaczego PiS skoro jest tak dobra zmianą nie poradził sobie z Służbą Zdrowia . Dlaczego tyle osób zmarło w Polsce sprawdziłeś to sprawdź a później się wypowiadaj kto lepszy . Powiaty tyle kasy wpompowały w szpitale a teraz chamy chcą upaństwowić . Niech przekażą pokaźne sumy na szpitale gdzie będzie można leczyć wszystkich a nie cowidowców . Użyj mózgu o ile go masz a następnie się wypowiadaj publicznie .

    • Jeśli podajesz przykłady, to podawaj rzeczywiste fakty, a nie wyssane z palca fałszywe dane. Ja jestem zadowolony z rządu. Komfort życia jest na wysokim poziomie, co chcieć więcej?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick