DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Nie wygrasz ich nigdzie indziej! Zawalcz o bilety na koncert Andrei Bocellego!

Gdy Andrea Bocelli ogłasza swą trasę koncertową, bilety na jego koncerty rozchodzą się w mgnieniu oka. 19 sierpnia zagra w Polsce i to na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie! Występ tenora wszech czasów posłucha kilkadziesiąt tysięcy osób! Już teraz wiadomo, że koncert przejdzie do historii jako największy biletowany występ artysty klasycznego w naszym kraju – przynajmniej do następnego roku.

Mamy dla Was coś wyjątkowego. Ostatnią, podwójną wejściówkę na koncert mistrza arii operowych – Andrei Bocellego!

Skoro koncert jest wyjątkowy to taki musi być też konkurs. Wygrać może tylko jedna osoba! Dlatego zadanie konkursowe będzie różnić się od tych dotychczasowych.

Zwycięzca otrzyma voucher, który uprawnia go do odbioru podwójnej wejściówki na koncert, która będzie do odbioru w dniu oraz miejscu wydarzenia. Bilety wręczy osobiście Agnieszka Kurzawa, szefowa Działu Kultury i Lifestyle’u Telewizji Proart.

By zawalczyć o podwójną wejściówkę na koncert Bocellego, należy wykonać zadanie konkursowe: Wyślij nam zdjęcie, na którym widać, że świetnie się bawisz podczas jednego z ulubionych koncertów! Opisz nam gdzie zostało wykonane zdjęcie i dlaczego ten koncert najlepiej wspominasz. Autor najlepszego i najbardziej kreatywnego zdjęcia oraz opisu zostanie nagrodzony!

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Andrea Bocelli”. W treści – oprócz zdjęcia oraz jego opisu, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do środy, 10 sierpnia 2022 roku, do godz. 23.59. Zwycięzcę ogłosimy dzień później na łamach portalu wlkp24.info.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Komentarze (3)
 • Z
  Zbulwersowana

  sobota, 6 sierpnia, 2022

  Dlaczego ten konkurs nie jest dla wszystkich chętnych? Dlaczego warunkiem jest przesłanie zdjęcia z jakiegoś wcześniejszego koncertu i komentarza? Czy to może być koncert (występ?), na który był wstęp wolny (np. z MajOstaszków) czy też koniecznie koncert z biletami wstępu? A co jeżeli wybrałabym jakiś koncert chopinowski, który w mojej ocenie był rewelacyjny ale „nie bawiłam się”, bo to nie tego rodzaju koncert? Dlaczego musiałam być na jakimś wcześniejszym koncercie żeby móc zgłosić się w tym zadaniu konkursowym?

  Odpowiedz
 • H
  Hanna

  czwartek, 11 sierpnia, 2022

  I po co organizować takie konkursy skoro firma Prestige MJM i tak nie wywiązuje się z zobowiązań dot. wygranych w konkursach. Byłam zwycięzcą konkursu na największego fana zespołu Il Volo i nie dotrzymano zobowiązań i obietnic konkursowych ,
  oraz nawet na skargę nie raczono odpisać.
  Żenada

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz