DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

"Nie usprawiedliwiajmy się torem. Dużo pracy przed nami" [WIDEO]

’- Cóż można powiedzieć po takim meczu. Grudziądz to silny zespół. Byli dzisiaj niesamowicie szybcy. Lepiej wychodzili spod taśmy. Myślę, że ten pierwszy bieg podciął nam nieco skrzydła, kiedy Oliver Berntzon zderzył się z Grzesiem Walaskiem. Ten upadek sprawił, że mieliśmy bardzo trudny początek. Później pojawił się w biegu siódmym, w którym przyjechał trzeci, wszystko się posypało. Zły start w sezon, możemy mówić o torze, ale ten był równy dla wszystkich. Oni dzisiaj byli zdecydowanie lepsi, a my musimy wziąć się do ciężkiej pracy – powiedział po niedzielnym meczu lider Arged Malesy – Chris Holder.

Napisz do autora

Komentarze (11)
 • HH
  hej hej

  poniedziałek, 11 kwietnia, 2022

  jak nie mogli trenować na swoim torze przez te plandeki na torze to trochę nam nie poszło

  Odpowiedz
 • O
  Optymista

  poniedziałek, 11 kwietnia, 2022

  Nie załamujcie się, wierzę że dostarczycie jeszcze dużo radości

  Odpowiedz
 • O
  Optymista

  poniedziałek, 11 kwietnia, 2022

  Do góry głowy, jeszcze będzie dobrze

  Odpowiedz
 • BJ
  Bfsayixz John

  wtorek, 12 kwietnia, 2022

  Facet w wywiadach wygląda jakby w garażu sobie popijał niezły jest ten klub prezes dekarz zawodnicy stare emeryty co już dawno powinni skończyć jazdę jeden junior boi się gaz odkręcić jak źle jedzie to go zaraz babcia na Facebooka broni , obcokrajowcy robią rodeo na motocyklu , a sponsor z cisza udaje dobrodusznego i sobie na tym nieźle jeszcze zarabia dobre dobre …..

  Odpowiedz
 • DH
  do hmm

  wtorek, 12 kwietnia, 2022

  Ty jesteś tak głupi że nawet tego nie rozumiesz co on pisze a pisze prawdę. Skasowane 6 baniek od telewizji można się bawić dalej.

  Odpowiedz
 • BIW
  byłem i widizałem

  wtorek, 12 kwietnia, 2022

  Niestety ale Bfsayixz John ma rację. Za wysokie progi dla tego zestawu zawodników niestety. Byłem, jestem i będę zawsze z Tą drużyną. ale niestety Extraliga Nas przerosła.

  Odpowiedz
 • A
  abccba

  wtorek, 12 kwietnia, 2022

  Jeżeli to prawda, że we wtorek przyszła propozycja z gksz o możliwości przełożenia meczu to przestańcie płakać, że nie trenowaliście tylko trzeba bylo przełożyć, ale orkiestra już zamówiona, becia u fryzjera, balony nadmuchane, a tu nagle juniorzy gkm lepsi od naszych wychwalanych pod niebiosa i się mleko wylalo, śmiech na sali

  Odpowiedz
 • S
  st.pryk

  wtorek, 12 kwietnia, 2022

  Z TAKIMI KOLARZAMI TO TYLKO NA Tour de Mongoli

  Odpowiedz
 • E
  Emzetka

  środa, 13 kwietnia, 2022

  Najważniejsze że ogry żdżarły kiełbachę i zapili szczynami zwanymi piwem he he he Sport dla ubogich umysłowo.Wystarczy ryczący komarek i gra gitara…

  Odpowiedz
 • B
  becks'a

  sobota, 16 kwietnia, 2022

  Podobno działacze ekstraligi zaproponowali sami przesunięcie terminu. Może się w końcu ktoś wypowiedzieć bo to śmierdzi niekompetencja i głupota stąd do księżyca że z tego nie skorzystaliśmy. Podobno napierała basenowa ale oczywiście nikt nie ma teraz honoru się przyznać.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz