Nie tylko prezydent. Europoseł odwiedzi Kalisz

1
Coraz mniej czasu do wyborów parlamentarnych i coraz więcej znanych postaci świata polityki zapowiada wizyty w naszym regionie. Do Kalisza przyjedzie europoseł Adam Szejnfeld.

Europoseł Adam Szejnfeld będzie gościem Klubu Obywatelskiego w Kaliszu. Parlamentarzysta przyjedzie na spotkanie 11 maja o godz. 18.00. Temat spotkania brzmi „Niepodległość – Europa – Pieniądze”. Rozmowa z mieszkańcami odbędzie się w Muzeum Okręgowym Ziemi Kaliskiej przy ul. Kościuszki 12.

>> Obserwuj nasz profil na Twitterze <<

Tymczasem do Ostrowa Wielkopolskiego przyjedzie były prezydent Bronisław Komorowski, który także spotka się z mieszkańcami. Jego wizyta będzie miała miejsce we wtorek 15 maja.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Te górnolotne hasła wam już nie pomogą. Wasze hasło powinno brzmieć: NIEPODLEGŁOŚĆ sprzedaliśmy EUROPIE za nędzne PIENIĄDZE. Obecnie liczy się GOSPODARKA, bo to daje dobrobyt. Polski majątek w większości wyprzedaliście za bezcen, aferami dobiliście społeczeństwo, a teraz straszycie (właściwie od zawsze) PiS-em. Choćby Bul stanął na dwóch krzesłach to i tak wam już nie pomoże.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick