„Nie posiadajcie klatki dla marzeń” – to motto Krystiana Koronki. Posłuchaj debiutanckiego singla młodego wokalisty

1
screen z teledysku Krystiana Koronki opublikowanego na YouTubie
Krystian Koronka to 17-latek, którego debiutancki singiel ma właśnie premierę. Młody wokalista na co dzień uczy się w IV Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowie Wielkopolskim. Ma za sobą występy w znanych programach takich, jak „Mali Giganci” czy „The Voice Kids”.

„Chasing” to tytuł debiutanckiego singla Krystiana Koronki. Młody wokalista piosenkę napisał latem 2021 roku. Z kolei pomysł na teledysk zrodził się w grudniu minionego roku. Jego mottem życiowym są słowa: „Nie posiadajcie klatki dla marzeń” i właśnie jedno z jego takich marzeń się spełnia. – To jest mój pierwszy singiel. Pomysł na niego zrodził się, kiedy wraz z moją przyjaciółką omawialiśmy całą koncepcję teledysku. Inspiracją do niego jest serial „Euphoria”. Chcieliśmy zamknąć się w bardzo enigmatycznych i intensywnych klimatach – zdradza w rozmowie z portalem wlkp24.info młody wokalista.

Krystian ma 17 lat i uczy się w ostrowskim IV liceum. Wokal „szlifuje” zaś w Ostrowskim Centrum Kultury pod okiem Natalii Janowskiej. Ma za sobą występy w ogólnopolskich, dużych formatach telewizyjnych takich, jak „Mali Giganci” czy „The Voice Kids”. – Oba traktuję jak bardzo dużą dawkę doświadczenia. W „The Voice” dotarłem do etapu bitew pod okiem Cleo, a w talent-show „Mali Giganci”, niestety, moja przygoda zakończyła się na wyborze drużyny przez Annę Dereszowską – opowiada Krystian.

Młody wokalista chce na razie skupić się na pisaniu i wydawaniu singli. Najbliższy koncert, na którym będzie można posłuchać piosenki „Chasing”, odbędzie się 30 stycznia, podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w OCK-u. Krystian prowadzi też konto na TikToku,  na którym śpiewa na żywo dla swoich fanów. Ma ich już ponad 12 tysięcy.

Zachęcamy do posłuchania i obejrzenia teledysku młodego wokalisty.

redaktor wlkp24.info
aleksandra.barczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick