Nie ma obrony. Nie ma zwycięstwa. Tak grać nie można

8
Koszykarze BM Slam Stal przegrali drugie z rzędu spotkanie we własnej hali. Dzisiaj ostrowianie ulegli Rosie Radom 80:96. To kolejny cios dla ,,Stalówki" i jej kibiców. Gospodarze rozpoczęli fatalnie. W I kwarcie przegrywali 2:11, 7:21 i 12:27. W II kwarcie ostrowianie rzucili się w pogoń za rywalem. W pewnym momencie ostrowski zespół zmniejszył straty do punktu, ale do przerwy było 44:38 dla radomian. Po zmianie stron ostrowianie nadal gonili rywala, ale podopieczni Wojciecha Kamińskiego odpowiadali celnymi trafieniami, zyskując bezpieczną przewagę. Radomski zespół grał rozważnie i konsekwentnie. Goście zyskali pewność siebie. Ostrowianie tymczasem popełniali wiele błędów. Defensywa była dziurawa. Brakowało pomysłu na odwrócenie losów tego spotkania.