Nicki Minaj w Polsce! Zgarnij wejściówkę! [KONKURS]

0
Kolorowe peruki, wyzywające stroje podkreślające jej figurę i bezpośrednie zachowanie - z tego znana jest Nicki Minaj, nazywa królową rapu. I to właśnie ona wystąpi na łódzkiej Atlas Arenie już 24 lutego. Mamy dla Was siedem podwójnych wejściówek!

Nicki Minaj to amerykańska raperka, wokalistka, autorka tekstów piosenek, modelka i aktorka. Nicki Minaj została pierwszą artystką dodaną do listy MTV’s Annual Hottest MC List, a według gazety New York Times uważana jest za najbardziej wpływową raperką na świecie.

Lubi eksperymentować ze strojami, ubiera się odważnie, bardzo często używa peruk. Mimo wulgarności, którą pokazuje w swoich piosenkach i teledyskach, jak i mimo wielu kontrowersji jest osobą bardzo lubianą i cieszącą się popularnością.

Nicki wystąpi w Polsce już 24 lutego. W trasę wyruszyła w towarzystwie kolegi z branży JUICE WRLD. Mamy dla Was siedem podwójnych wejściówek na to wielkie show!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Przed koncertem Nicki Minaj, jako support pojawi się polski akcent. Kto to taki? 

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs@wlkp24.info, a w tytule wiadomości Nicki Minaj. W treści oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, podajcie swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do wtorku 19 lutego, do 23:59. Zwycięzców ogłosimy dzień później, czyli w środę 20 lutego.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick