Natalia Przybysz na krotoszyńskim Rynku

3
Natalia Przybysz, Mikromusic i Dikanda. Już jutro, na krotoszyńskim Rynku pierwsze tegoroczne koncerty Więc Wiecu. Ta cykliczna, muzyczna forma spędzania letnich wieczorów w sercu miasta bardzo przypadła do gustu zarówno krotoszynianom, jak i gościom, bo na koncerty znanych polskich wykonawców zjeżdża publiczność z szerokiej okolicy.

W tym roku spotkania z bardzo różną, ale zawsze bardzo dobrą muzyką będą cztery. Pierwszy krotoszyński Więc Więc już jutro, 7 lipca. Wystąpi m.in. Natalia Przybysz, a przed nia Mikromusic i Dikanda. 28. lipca zaśpiewa Kuba Badach, a przed nim Dyzmatronik i Leski, 11. sierpnia duet The Dumplings poprzedzony koncertami kwartetu Kingi Głyk i grupy Disco z klasą, a na koniec tegorocznej edycji Więc Wiecu Positive, Czesław Śpiewa i Lao Che z nowym programem „Wiedza o Społeczeństwie”.

Organizatorzy namawiają do pełnego udziału w więc-wiecowych koncertach, czyli zakupienia biletu i zajęcia miejsca pod sceną, ale możliwości jest więcej, bo do dyspozycji słuchaczy jest cała przestrzeń krotoszyńskiego Rynku.

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick