DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Natalia Kukulska i jej "Czułe Struny" w Katowicach! Posłuchaj wokalistki na żywo [KONKURS]

Chcesz posłuchać oryginalnych aranżacji utworów Fryderyka Chopina? Mamy dla Was sześć podwójnych wejściówek na koncert „Czułe Struny” Natalii Kukulskiej w Katowicach.

A gdyby tak do muzyki Fryderyka Chopina ułożyć tekst i zaprezentować to połączenie na scenie? Proszę bardzo! Natalia Kukulska zrobi to po raz kolejny i to już 30 kwietnia w Katowicach. Natalii Kukulskiej towarzyszyć będą znakomici dyrygenci-kompozytorzy: Adam Sztaba, Paweł Tomaszewski, Nikola Kołodziejczyk, Jan Smoczyński, Krzysztof Herdzin. Cała piątka poprowadzi znakomitą Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej.

Widownia będzie mogła usłyszeć oryginalne aranżacje utworów Fryderyka Chopina, do których teksty napisały, oprócz Natalii Kukulskiej, także inne artystki: Mela Koteluk, Kayah, Gaba Kulka, Natalia Grosiak (Mikromusic) i Bovska.

Mamy dla Was sześć podwójnych wejściówek na to wydarzenie. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wykonanie zadania konkursowego: Napisz, który utwór Fryderyka Chopina podoba Ci się najbardziej. Jakie emocje Ci towarzyszą, podczas słuchania? Odpowiedź uzasadnij.

Odpowiedź trzeba wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Czułe Struny”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku 25 kwietnia (godz. 23.59).

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

AKTUALIZACJA 26.04

Ze względu na niewystarczającą liczbę zgłoszeń, ogłosiliśmy dogrywkę konkursu na fanpage’u portalu wlkp24.info.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz