Natalia „Benek” Benedykcińska, czyli bez nerwówki nie ma medali [WIDEO]

2
Natalia Benedykcińska wicemistrzynią Polski do lat 23 w skoku w dal. Ostrowianka w sobotę w trakcie zawodów w Bielsku-Białej wyrównała swój rekord życiowy skacząc na odległość 6.14 m. Lepsza była tylko Sandra Sikorska z Warszawy, która wygrała wynikiem 6.17. Dla Benedykcińskiej to już siódmy medal mistrzostw Polski w karierze. Tradycyjnie, nie obyło się bez wielkich emocji oraz nerwów do samego końca. "Benek" po prostu nie potrafi inaczej i nie lubi nudy podczas zawodów.
redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Przy takich warunkach w jakich trenuja na stali to wielki sukces ciekawe czy pani prezydent cos w tej kwestii pomoze bo jak narazie to „bieda”

    • Tych warunków to właściwie nie ma. Sekcja LA jest zmuszona do działalności dzięki uprzejmości koszykarzy, bo nie mają własnych obiektów. Co będzie jak ta „miłość” się skończy? Będą się przebierać pod chmurką? Na siłownię będą chodzić np. do Fitness Factory? Dlaczego miasto nie wywarło presji na byłą prezes KS Stal by lekkoatleci mieli wieczyste prawo do korzystania z obiektów?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick