“Nasz nowy dom” stanął w Kaliszu. Znamy datę premiery

0
screen z zapowiedzi programu Nasz nowy dom / kanał Polsatu na YouTubie
W środku Wielkiego Tygodnia odbędzie się premiera odcinka programu Nasz nowy dom w Telewizji Polsat, w którym ekipa remontowo-budowlana pokaże, jak w pięć dni odnowiła dom rodziny mieszkającej na obrzeżach Kalisza. Premiera w środę o 20.05.

Ile polskich rodzin, tyle historii. Nie zawsze wesołych i beztroskich. Często naznaczonych tragicznymi i trudnymi wydarzeniami, które rzutują na całe życie. Nie wszyscy są w stanie sobie z nimi poradzić. Jedni się poddają, inni próbują pozbierać się o własnych siłach, kolejni mogą liczyć na wsparcie i wielkie serca czasami nawet obcych ludzi.

Tak właśnie było z pewną rodziną mieszkającą na obrzeżach Kalisza, w którym mieszkają pani Jadwiga z córką Magdą i jej synkiem Damiankiem. “Do niedawna w budynku nie było wody. Gdy na świat miał przyjść wnuczek, pani Jadwiga nadludzkim wysiłkiem stworzyła łazienkę i doprowadziła wodę. Po narodzinach Damianka jego ojciec przestał interesować się rodziną i kobiety zostały same ze wszystkimi kłopotami. Największe zagrożenie stanowią gorące piece stojące w zasięgu rączek dziecka. Zimna, zagrzybiona łazienka nie poprawia sytuacji” – opisują autorzy programu.

Ekipa remontowo-budowlana w kilka dni zmieniła dom rodziny w zupełnie inne miejsce, które zapewni im życie w godnych warunkach przez lata. Koniec niebezpieczeństw, grzybów i prowizorycznych rozwiązań.

Premiera 225 odcinka programu “Nasz nowy dom” w Telewizji Polsat w środę o 20:05.

zdjęcie główne: screen z zapowiedzi programu Nasz nowy dom / kanał Polsatu na YouTubie

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick