"Następny krok to dystans królewski". Ostrowska policjantka na podium półmaratonu

Mł. asp. Monika Gąsiorek pracuje na co dzień w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym ostrowskiej komendy policji. Do półmaratonu przygotowywała się od dłuższego czasu, a ciężka praca opłaciła się. Wśród policjantek nie miała sobie równych. – Przygotowanie do takiego dystansu to bardzo ciężka praca ale i ogromna satysfakcja, w szczególności, że po raz pierwszy biegłam w półmaratonie i zwyciężyłam w swojej kategorii – mówi funkcjonariuszka.

Monika Gąsiorek zdobyła czas 1:56:36 i zdobyła I miejsce podium wśród kobiet w mundurach. To nie jedyny sukces ostrowskiej policjantki. W ubiegłym roku w Pleszewie zdobyła III miejsce wśród kobiet w 12. Biegu Przemysława na dystansie 10 km.

Ma w planach jeszcze dłuższe dystanse. – Następnym krokiem będzie dystans królewski czyli dokładnie 42 km 195m – dodaje.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!