DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Naruszyli nietykalność strażaka i policjanta. Dwoje obcokrajowców zatrzymanych

36-letni Gruzin oraz 45-letnia Ukrainka zostali zatrzymani i umieszczeni w policyjnym areszcie. Naruszyli oni nietykalność cielesną funkcjonariuszy straży pożarnej oraz policji.

Fot. KKP Kępno

Wszystko miało miejsce w Kępnie podczas przygotowań do koncertu orkiestr dętych służb mundurowych. Gdy kępińscy strażacy przygotowywali swoje stanowisko, podszedł do nich 36-letni obywatel Gruzji. Mężczyzna był nietrzeźwy i zachowywał się agresywnie. – Całe to zajście zauważył jeden z policjantów Komendy Powiatowej Policji w Kępnie i natychmiast podjął interwencję wobec agresywnego mężczyzny. Interwencję zauważył też będący poza służbą zastępca komendanta kępińskiej komendy, który udzielił wsparcia interweniującemu policjantowi – informuje st. sierż. Rafał Stramowski, oficer prasowy KPP w Kępnie.

W całym zajściu udział brała także 45-letnie obywatelka Ukrainy, która także naruszyła nietykalność cielesną mundurowych. Agresywny 36- latek oraz 45-latka zostali zatrzymani i umieszczeni w policyjnym areszcie.

Oficer prasowy kępińskiej jednostki zdementował informację, jakoby miało dojść do pobicia zastępcy komendanta. Podczas interwencji doszło do znieważenia i naruszenia nietykalności.

Napisz do autora

Komentarze (2)
 • GM
  Gość mb

  poniedziałek, 2 października, 2023

  Wysłać tych migrantów do Gruzji bo w Polsce utrzymywać to badziewie z naszych podatków to absurd .

  Odpowiedz
 • M
  Magnus

  piątek, 6 października, 2023

  Za dobrze mają w Polsce, zachowują się chamsko, agresywnie, deportacja i po problemie, a do tego zakaz wjazdu na teren UE

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz