Narodowy Kongres Rodzin. Briefing prasowy [VIDEO]

3
W Ostrowskim Centrum Kultury trwa Narodowy Kongres Rodzin, którego gościem specjalnym jest Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska. W debacie o polskiej polityce prorodzinnej spotkają się eksperci, parlamentarzyści, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowcy.

Uczestnicy podejmą kwestie potrzeb współczesnej rodziny, nowoczesnych rozwiązań wdrażanych przez samorządy oraz wspierania postaw rodzicielskich. Organizatorzy zaprosili do udziału w kongresie przedstawicieli fundacji i stowarzyszeń. Prelekcje wygłoszą m.in. prezes zarządu Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus” Joanna Krupska oraz dr Paweł Wosicki, prezes Fundacji „Głos dla Życia”. Program kongresu przewiduje również wystąpienie dr Krzysztofa Szwarca z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, który przedstawi analizy będące podstawą w budowaniu samorządowych programów prorodzinnych. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Kongres organizowany był przez wojewodę wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna, Fundację Narodowego Dnia Życia i miasto Ostrów.

Debatę poprzedził briefing prasowy z udziałem minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbiety Rafalskiej.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Polityka prorodzinna kwitnie Zwłaszcza w Spółkach komunalnych i Urzędzie. Polityka pro rodzinna to podstawa , zwłaszcza jak wujka, ojca, teścia, męża ma się w zarządzie albo w otoczeniu BK. „Dobra fucha +” to jest program w Ostrowie. A reszta ma tylko oglądać i głosować.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick