Nakrył żonę na zdradzie. Odpowie za usiłowanie zabójstwa

7
28-latek odpowie za usiłowanie zabójstwa. Powód? Przyłapał swoją żonę na zdradzie z innym mężczyzną. W ataku złości, chwycił nóż i próbował zabić mężczyznę. Prokurator postawił mu już zarzuty. Resztę życia może spędzić w więzieniu.

Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości w powiecie kępińskim. Prokuratura nie udziela szczegółowych informacji na ten temat. Oskarżony na stałe pracuje za granicą, a jego rodzina w Polsce. Niespodziewanie wcześniej wrócił do domu. Zastał swoją żonę w niedwuznacznej sytuacji z innym mężczyzną. –  Prokurator zarzucił mężczyźnie, że działając w zamiarze bezpośrednim, usiłował pozbawić życia pokrzywdzonego w ten sposób, że ugodził go przy użyciu noża powodując obrażenia ciała w postaci rany kłutej, co skutkowało powstaniem ciężkiej choroby realnie zagrażającej życiu. Następnie uderzał pokrzywdzonego pięściami. Zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na odciągnięcie go przez inną osobę i świadków przybyłych na miejsce zdarzenia – opisuje Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Zaatakowany mężczyzna trafił do szpitala. Jego stan jest stabilny. 28-letni napastnik najbliższe trzy miesiące spędzić w areszcie. Może grozić mu nawet dożywocie.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

 1. 6
  3

  Ja swoją żonę też nakryłem na zdradzie. Otwierałem poszczególne szafy szukając kochanka. Otworzyłem pierwszą szafę i zawołałem “tu go nie ma”, otworzyłem następną i krzyknąłem “tu go też nie ma”. Przy trzeciej szafie krzyknąłem “i tu też go nie ma”, bo po otwarciu drzwi zobaczyłem wycelowany w moją głowę pistolet trzymany przez oblubieńca mojej żony.

 2. 13
  1

  Jeżeli męża niewiernej żony powstrzymała inna osoba i świadkowie, to to chyba nie była potajemna schadzka tylko coś chyba w rodzaju grupen sex?

 3. 5
  3

  I to jest argument za wprowadzeniem islamu do nas, tam to by jeżeli nawet nie ukatrupił faceta to by rodzina i znajomi ukamieniowali go i żonkę lub poderżneli gardło. Kiedys w Polsce przyłapanych na zdradzie traktowano inaczej, nie jestem za powrotem tamtych kar ale np. zdradzający wychodzi z majątku bez względu czy był jego z samą walizką a ruch…acz płaci odszkodowanie za wesele i za ilość lat w małżenstwie pokrywające straty życiowe zdradzonego.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick