DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Nakrył żonę na zdradzie. Odpowie za usiłowanie zabójstwa

Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości w powiecie kępińskim. Prokuratura nie udziela szczegółowych informacji na ten temat. Oskarżony na stałe pracuje za granicą, a jego rodzina w Polsce. Niespodziewanie wcześniej wrócił do domu. Zastał swoją żonę w niedwuznacznej sytuacji z innym mężczyzną. –  Prokurator zarzucił mężczyźnie, że działając w zamiarze bezpośrednim, usiłował pozbawić życia pokrzywdzonego w ten sposób, że ugodził go przy użyciu noża powodując obrażenia ciała w postaci rany kłutej, co skutkowało powstaniem ciężkiej choroby realnie zagrażającej życiu. Następnie uderzał pokrzywdzonego pięściami. Zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na odciągnięcie go przez inną osobę i świadków przybyłych na miejsce zdarzenia – opisuje Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Zaatakowany mężczyzna trafił do szpitala. Jego stan jest stabilny. 28-letni napastnik najbliższe trzy miesiące spędzić w areszcie. Może grozić mu nawet dożywocie.

Napisz do autora

Komentarze (7)
 • J
  Jan

  sobota, 19 stycznia, 2019

  Ja swoją żonę też nakryłem na zdradzie. Otwierałem poszczególne szafy szukając kochanka. Otworzyłem pierwszą szafę i zawołałem „tu go nie ma”, otworzyłem następną i krzyknąłem „tu go też nie ma”. Przy trzeciej szafie krzyknąłem „i tu też go nie ma”, bo po otwarciu drzwi zobaczyłem wycelowany w moją głowę pistolet trzymany przez oblubieńca mojej żony.

  Odpowiedz
 • S
  Seksuolog

  sobota, 19 stycznia, 2019

  Jeżeli męża niewiernej żony powstrzymała inna osoba i świadkowie, to to chyba nie była potajemna schadzka tylko coś chyba w rodzaju grupen sex?

  Odpowiedz
 • B
  Bolek

  sobota, 19 stycznia, 2019

  A dlaczego kochanka atakował przecież to nie był gwałt.

  Odpowiedz
 • J
  Janusz

  niedziela, 20 stycznia, 2019

  A nie mógł sie dołączyć?

  Odpowiedz
 • N
  normalny

  niedziela, 20 stycznia, 2019

  I to jest argument za wprowadzeniem islamu do nas, tam to by jeżeli nawet nie ukatrupił faceta to by rodzina i znajomi ukamieniowali go i żonkę lub poderżneli gardło. Kiedys w Polsce przyłapanych na zdradzie traktowano inaczej, nie jestem za powrotem tamtych kar ale np. zdradzający wychodzi z majątku bez względu czy był jego z samą walizką a ruch…acz płaci odszkodowanie za wesele i za ilość lat w małżenstwie pokrywające straty życiowe zdradzonego.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz