DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Nadciągają upały! Wydano ostrzeżenia najwyższego stopnia!

IMGW opublikowało już najnowszą mapę zagrożeń pogodowych. Od 19 lipca (wtorek) od godziny 12.00 do 21 lipca (czwartek) do godziny 20.00 obowiązuje trzeci, najwyższy alert przed upałami. „Temperatura maksymalna we wtorek i czwartek od 30°C do 34°C, w środę od 33°C do 36°C. Temperatura minimalna w nocy od 16°C do 19°C, tylko w nocy ze środy na czwartek od 19°C do 22°C” – czytamy w komunikacie IMGW.

Zapowiadane temperatury mogą być niebezpieczne dla seniorów, dzieci oraz osób z problemami kardiologicznymi. Te osoby proszone są, by nie wychodzić z domu, jeśli nie jest to konieczne. Pozostałym radzi się zaopatrzenie w wodę oraz nakrycie głowy.

Fot. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa

Napisz do autora

Komentarze (3)
 • R
  Romek

  poniedziałek, 18 lipca, 2022

  Zainstaluj klimatyzację 🙂

  Odpowiedz
 • P
  Pablo

  wtorek, 19 lipca, 2022

  Nic nierób i płac ZUS

  Odpowiedz
 • A
  antek34

  wtorek, 19 lipca, 2022

  poza ochroną swojego zdrowia toja polecam sprawdzic czy macie ubezpieczenie domu, bo moim sasiadow sie spaliła hałupa jak w tamtym roku byl skwar, a najgorsze ze mieli polise tylko im sie ksonczyla, wiec ja od tego czasu tego pilnuje bo caly dobytek poszedl z dymem, sprawdzie sobie np tutaj https://www.ubezpieczamymieszkanie.pl/ czy na innych stronach, bo to sa smieszne pieniadze a mozna spac spokojnie

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz