Naczelnik OSP Gościejew ofiarą wypadku w Golinie

2
Fot. facebook/OSPKozminWlkp
Arkadiusz Furman, Naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Gościejewie zginął w wypadku samochodym, do którego doszło we wtorek w Golinie na DK15. Miał 44 lata. Tę informację podała Ochotnicza Straż Pożarna w Koźminie Wielkopolskim.

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Golina w powiecie jarocińskim. 19-letnia kobieta kierująca Renault Kangoo zjechała na przeciwległy pas i uderzył a w jadącego od strony Koźmina Wielkopolskiego 44-latka. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.

CZYTAJ: Śmiertelny wypadek w Golinie. Nie żyje 44-latek [ZDJĘCIA]

44-letnim mężczyzną okazał się Arkadiusz Furman, naczelnik OSP Gościejew. – Z głębokim żalem druhny i druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Koźminie Wielkopolskim przyjęli wiadomość o tragicznej śmierci śp. druha Arkadiusza Furmana, Naczelnika OSP Gościejew. Rodzinie, przyjaciołom, braci strażackiej składamy wyrazy współczucia – napisał zarząd oraz członkowie OSP w Koźminie Wielkopolskim.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Dziewczyna ewidentnie pisala smsa albo coś robila w telefonie a nie kichnela jak powiedziala policji. Widać to na nagraniach firmy znajdujacej się obok zdarzenia.nich poniesie konsekwencje. Szczere kondolencje dla całej rodziny

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick