DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Na Targach Rolno-Ogrodniczych będą...strzelać!

Na Targach Rolno-Ogrodniczych w Przygodzicach, które organizowane są w tym roku już po raz dziewiętnasty wiele atrakcji czy punktów programu od lat się nie zmienia. Jedni uważają to za duży plus dla tradycji imprezy, inni zaczynają szukać czegoś nowego na konkurencyjnych wydarzeniach branżowych. Organizatorzy jednak nie martwią się, bo od lat liczba wystawców nie spada. – W tym roku mamy już zadeklarowanych 98 wystawców, z czego 55 z branży ogrodniczej. Będą także stoiska doradcze między innymi ZUS-u. Powierzchnia, na której organizujemy targi to 3 tysiące metrów kwadratowych – wylicza Dariusz Sosiński, komisarz Targów Rolno-Ogrodniczych w Przygodzicach. Zapewnia on także, że na tegorocznej edycji imprezy nie zabraknie stałych elementów targów takich jak: wystawy sprzętów rolniczych, atrakcje dla dzieci, stoiska gastronomiczne.

Poprzeczka jednak rośnie. W tym roku organizatorzy gwarantują kolejną atrakcję, która ma szanse mocno podnieść rangę wydarzenia. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach dysponuje od niedawna nowoczesną strzelnicą, na której zorganizowany zostanie turniej strzelecki o puchar wójta gminy Przygodzice. W turnieju będzie mógł wziąć udział każdy, nieodpłatnie. Już teraz strzelnica na codzień służy młodzieży z ZSP CKU i nie tylko.

źródło: Zespół Szkół w Przygodzicach
źródło: Zespół Szkół w Przygodzicach

Przypominamy, Targi Rolno-Ogrodnicze zaplanowano na 22 kwietnia w godzinach 9:00-17:00 na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach. Oficjalne otwarcie targów o godzinie 11:00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • SS
    Starszy szeregowy

    środa, 11 kwietnia, 2018

    Do zawodów strzeleckich należy dopuszczać tylko osoby od 100 lat do co najwyżej 40 roku życia. Bo reszta była zwolniona z odbycia służby wojskowej i w razie kontaktu z prawdziwą bronią mogą się na wzajem pozabijać.

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz