DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Na pierwszy trening przyszło 37 zawodników. "Nasze miejsce nie jest w tej lidze"

Takiego tłumu na treningu Ostrovii 1909 nie było dawno. Na pierwszy trening przyszło 37 zawodników. Było sporo juniorów, ale gracze występujący w seniorskiej drużynie tego klubu w zakończonym niedawno sezonie, ale też kilka zupełnie nowych, choć dla niektórych znajomych twarzy. Rynek transferowy zrobił się niezwykle bogaty po tym, jak z rozgrywek IV-ligowych wycofała się Odolanovia Odolanów. Ale nie tylko na graczach z tego klubu chcą oprzeć międzysezonowe wzmocnienia przedstawiciele biało-czerwonych.

– Nasze miejsce nie jest w tej lidze. Musimy jak najszybciej się stąd wydostać i będziemy robili wszystko, aby jak najszybciej wrócić do IV ligi. Prowadzimy rozmowy z zawodnikami, na [pierwszym] treningu jest część nowych zawodników, część jeszcze wraca z urlopów, jest dużo młodzieży z juniora starszego, ale jeszcze rozmawiamy z kilkoma osobami – mówi portalowi wlkp24.info Andrzej Kryjom, członek zarządu TP Ostrovia 1909.

Trener Piotr Konstanciak, który właśnie obejmuje stery jako trener tej drużyny, cieszy się, że wreszcie jest w kim wybierać i nie będzie miał bólu głowy spowodowanego brakiem rezerwowych albo niezwykle krótką ławką. – Będzie wchodził zawodnik za zawodnika i wszyscy będą prezentować równy poziom. Cieszę się, że po tylu latach wracam do swojego miasta i do Ostrovii, bo zawsze ją mam w sercu. Życie trenerskie jest różne, ale wracam i cieszę się, że dużo chłopaków przyszło za mną – podkreśla trener Konsanciak.

Napisz do autora

Komentarze (2)
 • A
  amigo

  niedziela, 11 lipca, 2021

  Szkoda, że wszystkim którym dobro „Ostrovii” leży na sercu, spali w ubiegłym sezonie gdy „Ostrovia” ich potrzebowała.

  Odpowiedz
 • J
  Ja

  niedziela, 11 lipca, 2021

  Do Amigo co mamy my kibice rozumieć przez ten wpis .
  Jesteś blisko w klubie ?

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz