Na MajOSTaszki autobusem dojedziesz za darmo

1
Nie lada gratka dla mieszkańców, którzy chcieliby się wybrać na MajOSTaszki, ale nie chcą korzystać z samochodu. Miejski Zakład Komunikacji przygotował specjalne kursy autobusów, którymi nie tylko za darmo dojedziemy na imprezę, ale także wrócimy do domu.

Trzy dodatkowe autobusy będą zupełnie za darmo wozić mieszkańców na tegoroczne MajOSTaszki. Miejski Zakład Komunikacji przygotował trasy i pojazdy, którymi mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego będą mogli dojechać na imprezę plenerową, która odbędzie się w weekend 5-6 maja.

Z darmowego transportu będzie można korzystać od popołudnia do wieczora. Mowa o trzech trasach: z Pruślina (ul. Wrocławska), Komuny Paryskiej oraz z Zacharzewa.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Jak będzie można rozpoznać darmową komunikację miejską? Na wyświetlaczach autobusów  znajdą się napisy „majOSTaszki”. To właśnie te pojazdy za darmo będą wozić mieszkańców na imprezę.

Trasy darmowych autobusów na majOSTaszki

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. TRASA NR 3 wprowadza w błąd z uwzględnieniem ul. Raszkowskiej, czekaliśmy z dziećmi na Raszkowskiej na przystanku aż autobus przyjedzie, zresztą nie tylko my bo było więcej takich osób. Na przyszłość zamiast ulic, którymi jeździ autobus lepiej uwzględnić konkretne przystanki.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick