DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Na Krupówkach pobili 25-latka. Mężczyzna nie żyje, a mieszkańcy Kalisza usłyszeli zarzuty!

Do tragicznej w skutkach bójki doszło w nocy z 11 na 12 września w Zakopanem. Grupa mężczyzn miała zostać napadnięta na terenie Krupówek. Wywiązała się bójka, której finałem okazała się być śmierć 25-latka.

Zakopiańscy policjanci zatrzymali pięć osób. Wszyscy to mieszkańcy Kalisza. Zostali oni doprowadzeni do prokuratury i przesłuchani. – Ustaliliśmy, że w Zakopanem przebywało siedem osób z tamtego rejonu. Nie wszystkie znajdowały się w rejonie bójki. Do Zakopanego przewieziono więc pięć osób. Po analizie materiałów i kolejnych czynnościach ustaliliśmy, że w bójce brały udział trzy z nich. Tym osobom postawiono zarzuty z paragrafu 158/1 Kodeksu Karnego, a więc udziału w bójce – informuje w rozmowie z Tygodnikiem Podhalańskim Rafał Porębski zastępca prokuratora rejonowego w Zakopanem.

Trzy osoby, które usłyszały zarzuty mają zakaz opuszczania kraju oraz otrzymały dozór policyjny. Śledczy w dalszym ciągu wyjaśniają przebieg i okoliczności tego zdarzenia.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że zmarły 25-latek świętował swój wieczór kawalerski. Osierocił on 3-letnią córkę i pozostawił swoją partnerkę, która spodziewa się drugiego dziecka.

Napisz do autora

Komentarze (1)
 • Q
  qwerty

  poniedziałek, 20 września, 2021

  byłem ostatnio na dysce kawałek za ostrowem niechcąco trąciłem typa z bara
  Powiedziałem mu sorry A ten gamoń już po kolegów że tak powiem …….

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz