MZK zmienia trasy w związku z remontem skrzyżowania

0
Fot. MZK Ostrów Wielkopolski
Remont skrzyżowania ulic Raszkowskiej, Krotoszyńskiej, Dworcowej i Alei Słowackiego trwa i w związku z tym swoje trasy muszą zmienić niektóre linie autobusowe. Wyłączone zostaną niektóre z przystanków. Zmiany nastąpią w przypadku linii: 1, 4, 6, 18, 7, 9, 10, 12, 13, K-1 oraz P. Dodatkowo spółka informuje o drobnych zmianach w przypadku linii, których trasa przebiega przez ulicę Wojska Polskiego w kierunku Krotoszyńskiej.

Trwa przebudowa jednego z największych skrzyżowań w Ostrowie Wielkopolskim. Kierowcy poruszający się m.in. przez ulicę Krotoszyńską, Raszkowską, Dworcową oraz Aleję Słowackiego muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

MOŻESZ OGLĄDAĆ PRZEBIEG PRAC NA ŻYWO

Zmiany musiał wprowadzić także Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim. Spółka poinformowała o zmianach w przypadku trasy linii autobusowych. Wyłączone zostaną niektóre z przystanków.

Dodatkowo zmiany zajdą także w przypadku autobusów, których kurs obejmuje ulicę Wojska Polskiego w kierunku Krotoszyńskiej. Te przyjazdy będą realizowane przez ulice Raszkowską, Konopnickiej, Wodną oraz Spichrzową.

Fot. MZK Ostrów Wielkopolski
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick