MZK chce nagrodzić tych, którzy „uchwycą Pan Tografa”

6
Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza do „ustrzelenia Pan Tografa”. Co to znaczy? To prosty konkurs, a zwyciężą Ci, którym uda się uchwycić obiektywem aparatu lub smartfona świątecznego Solarisa #302 wciąż kursującego po ulicach.

Choć Święta minęły, to MZK pozostaje w nastroju obdarowywania prezentami. Stąd konkurs, w którym troje zwycięzców ma szansę na nagrody za uchwycenie „Pan Tografa”. „Wystarczy do 15 stycznia przesłać do nas w wiadomości prywatnej 1 zdjęcie świątecznego Solarisa #302 nazywanego „Pan Tografem”, a później polubić i opublikować ten post na Facebooku (PUBLICZNIE). 16 stycznia 2023 roku na naszej stronie na Facebooku pojawią się wszystkie przesłane zdjęcia i rozpocznie się głosowanie, które potrwa do 22 stycznia 2023 roku” – piszą organizatorzy w regulaminie.

Nagrodzone zostaną trzy osoby, których zdjęcia uzyskają najwięcej polubień. Szczegóły na fanpage’u MZK na Facebooku.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Większej głupoty nie widziałem. Pytanie do prezesa MZK: zajmijcie się lepiej wadliwymi wyświetlaczami rozkładu jazdy i czystością na przystankach, zamiast bawić się w kontrowersyjne konkursy. PS. Czy żeby zostać kontrolerem biletów trzeba na mieć doktorat?

    • Głupoty to ty dziadku piszesz. Za rozkład jazdy odpowiada Urząd Miejski, a gdzie tu ta kontrowersja? I co to za gorzkie żale o pracy kontrolera?

  2. Heniu, smarkaczu, zamknij paszczę, jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia. Czy ja pisałem o rozkładzie jazdy, czy o tablicach? Uczyć się, uczyć się, i jeszcze raz uczyć się…

    • Ty widzę słabo się uczyłeś skoro nawet na kontrolera Cię nie chcieli i się żalisz w internecie 😀

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick