Muzyczny weekend w Fanaberii. Wygraj wejściówki na koncerty [KONKURS]

1
Mamy do rozdania dwie podwójne wejściówki na koncerty: "Mikrokosmos" oraz "Sosnowski", które odbędą się w weekend w ostrowskiej Fanaberii. Na wlkp24.info wyjaśniamy, co należy zrobić, aby o nie powalczyć.

Ostrowski klub Fanaberia niedawno zmienił właściciela, a to pociągnęło za sobą wprowadzenie czegoś nowego do funkcjonowania tego miejsca. W najbliższy weekend będzie się można przekonać, co się zmieniło, a przy okazji posłuchać dwóch koncertów.

Pierwszym z nich jest Sosnowski – one man band, songwriter i doświadczony gitarzysta. Jego charakterystyczny zachrypnięty głos niezmiennie zadziwia publiczność w całej Polsce. Koncert w ramach trasy „The Hand Luggage Studio”, który odbędzie się w ostrowskiej fanaberii, cieszy się dużym zainteresowaniem. Warto więc zawalczyć o podwójną wejściówkę. Koncert odbędzie się w sobotę 26 października o godz. 19.00.

Drugie muzyczne wydarzenie będzie miało miejsce w niedzielę 27 października o godz. 18.00. To Mikrokosmos, a więc koncert poetycki zrealizowany na podstawie poezji Joanny Wicherkiewicz. Reżyserką widowiska jest Małgorzata Szyszka, muzykę i videoart przygotowała Anna Sash Jędrzejewska, a śpiewem będzie zachwycać Aldona Jacórzyńska.

Andrzej Jerzyk o Sosnowskim

Andrzej Jerzyk o koncercie Sosnowskiego w Fanaberii

Opublikowany przez Fanaberia Ostrów Wielkopolski Wtorek, 22 października 2019

 

Mamy dla Was po jednym podwójnym zaproszeniu na każde z tych wydarzeń. Aby o nie powalczyć, wystarczy, że uzasadnisz, dlaczego chcesz się wybrać właśnie na jeden z tych koncertów. Odpowiedź prosimy wysłać na adres e-mail konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Fanaberia”. W treści oprócz odpowiedzi, należy podać też swoje dane: imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcą. 

Uwaga! Warto zaznaczyć, na których z tych koncertów chcesz się wybrać. W przeciwnym razie – jeśli Twoja odpowiedź okaże się najciekawsza – przyznamy wejściówki losowo.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick