Music Power Explosion – Bilety mogą być Wasze!

0
To prawdziwe święto dla wszystkich fanów muzyki klubowej. W tym roku jej królestwem stanie się Stadion Miejski we Wrocławiu! Już 13 lipca odbędzie się druga edycja Music Power Explosion! Mamy dla Was cztery podwójne bilety na występy gwiazd światowego formatu!

Nie wierzycie? Swoją obecność na Music Power Explosion potwierdzili Tiësto, Steve Aoki, ZEDD, Afrojack i Don Diablo!

Pierwsza edycja, która odbyła się dwa lata temu ściągnęła tłum 25 tysięcy fanów muzyki elektronicznej. Gwiazdą był Avicii, który ogłosił wtedy koniec swojej muzycznej kariery.

W tym roku, na płycie Stadionu Miejskiego we Wrocławiu stanie ogromny, ledowy ekran, a fani będą mogli spodziewać się występów wzbogaconych o profesjonalne efekty pirotechniczne i laserowe.

Bilety mogą być w Waszych rękach! Co należy zrobić? Odpowiedzieć na pytanie: Gdzie dokładnie odbyła się pierwsza edycja Music Power Explosion?

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Music Power Explosion”. W treści maila oprócz odpowiedzi na pytanie, należy wpisać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Wybierzemy czterech szczęśliwców, których ogłosimy 9 lipca o godzinie 18.00! Na wygranych bilety będą czekać od 10 do 12 lipca od godziny 9:00 do 16:00.

Pamiętajcie, że wejściówki będzie można odebrać jedynie osobiście, za okazaniem dowodu osobistego w siedzibie Telewizji Proart i portalu wlkp24.info, przy ulicy Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim.

Prosimy też o dokładnie zapoznanie się z REGULAMINEM KONKURSU.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick