DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Multimedalista będzie trenerem w Ostrowie

Patrick Olszewski to dla wielu zawodników karate autorytet. Zdobywał wielokrotnie tytuły Mistrza Niemiec, Mistrza Polski a nawet Mistrza Świata w kumite. Obecnie startuje w kategoriach +18/-84 i +30/-80 (Shotokan i WKF).

Od kilku tygodni szef ostrowskiego klubu Karate Kuźma Team prowadził z Olszewskim rozmowy na temat podjęcia współpracy długoterminowej. Zapadła decyzja – multimedalista będzie trenował zawodników KKT. – To dla nas duże wzmocnienie. Nie chodzi tu jednak tylko o jego predyspozycje zawodnicze, ale o wiedzę, umiejętności i doświadczenie, które mam nadzieję przekaże naszym młodym zawodnikom jako trener, przy okazji swoich pobytów w Polsce – mówi Piotr Kuźma, szef i trener KKT. Olszewski wzmocni zespół również jako zawodnik. Będzie startował w zawodach w barwach ostrowskiego klubu.

Kuźma i Olszewski znają się od kilku lat i mieli okazje toczyć razem walki na wielu zawodach. Olszewski będzie czwartym trenerem, obok Piotra Kuźmy, Michała Bartza i Joanny Kondoł, w szeregach klubu. Treningi będzie prowadził zarówno w Ostrowie Wielkopolskim jak i w Olszynie (powiat ostrzeszowski).

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz