Można wreszcie pójść do kina

0
Lokalne kina wreszcie odetchnęły z ulgą, bo nadszedł czas, by i one zaczęły wracać do normalności. Pierwsi widzowie już mogli skorzystać z możliwości obejrzenia filmów na dużym ekranie.

Kino Komeda przygotowało kilka produkcji dla dużych i małych. W związku z tym, że koronawirus przerwał seanse przed ich wygaśnięciem, ponownie będzie można obejrzeć m.in. „Salę samobójców. Hejter”, ale w repertuarze znajdzie się również najnowszy film Disneya „Naprzód” i amerykański dramat „Słodziak”.

W Jarocinie od 11 czerwca odliczali do chwili ponownego uruchomienia kina. W czwartek sąsiadujący z kinem parking banku PKO zamienił się w salę koncertową, bo wyświetlono koncert muzyki filmowej. – W piątek również o 20.00 wraz z Celiną ruszymy na seans filmowy, który sprawi, że nie tylko poczujemy się jak na sali kinowej, przeżyjemy miłość do kinowego amanta, to na dodatek odwiedzimy Nowy Jork. W sobotę od 18.00 zapraszamy na filmowy piknik z grillem w tle, a o 21.00 film z niezawodną muzyką Queen. W niedzielę, od 13.00 Taras Kawiarni Filmowej rozbrzmiewać będzie głosami ulubionych bohaterów z dziecięcych kreskówek, a o 16.00 z niezwykłym wynalazkiem Hugo ruszymy w podróż po historii kina – mówi Małgorzata Niestrawska-Kaźmierczak, kierownik Kina Echo w Jarocinie.

W Kinie Komeda także czeka kilka nowości, które będą dostępne w najbliższym czasie. Mowa o najnowszym filmie Christophera Nolana „Tenet” oraz polskiej produkcji „Eastern”. – Ten pierwszy miał zostać wyświetlony pod koniec lipca, ale przesunięto jego premierę na połowę miesiąca. Jak widać producenci obawiają się tego czasu, kiedy zastanawiamy się, czy warto pójść do kina, czy należy się bać, czy nie należy – wyjaśnia Ewa Smolińska, kierownik Kina Komeda w Ostrowie Wielkopolskim.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick