Można składać wnioski do OBO. Nie wiesz jak? Urząd pomoże

2
Fot. UM Ostrów
Na początku sierpnia ruszył nabór do kolejnej edycji Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Wniosek ma prawo złożyć każdy mieszkaniec miasta. Jeśli ktoś nie jest w stanie sam tego zrobić, może skorzystać z pomocy urzędnika. Urząd, jak co roku, przygotował cztery terminy dyżurów konsultacyjnych.

Do 30 sierpnia można składać wnioski do kolejnej edycji OBO. Jak co roku urzędnicy przygotowali dyżury konsultacyjne dla mieszkańców. Z pomocy urzędników będzie można skorzystać w czterech terminach.
– Pierwszy z czterech dyżurów konsultacyjnych, w czasie którego pracownicy urzędu będą pomagać mieszkańcom przelać na papier ich pomysły, odbędzie się 21 sierpnia 2019 r. w godzinach 16:00-19:00 w Referacie Obsługi Mieszkańca na parterze Urzędu Miejskiego – informuje ostrowski urząd miejski.
Kolejne konsultacje odbędą się 22, 28 i 29 sierpnia w tych samych godzinach. Mieszkańcy, którzy nie będą w stanie w tych terminach udać się do urzędu, mogą na bieżąco uzyskiwać informacje w Biurze Inicjatyw i Konsultacji Społecznych Urzędu Miejskiego( pok. 321, III piętro) lub pod nr tel. 62 58 22 321.
Przypominamy, że do składanego wniosku należy dołączyć podpisy dziesięciu  mieszkańców miasta, którzy popierają nasz pomysł. W tym roku nasze propozycje muszą wpisywać się w jedną z czterech kategorii: zadania ogólnomiejskie duże i małe oraz zadanie edukacyjne i zadanie rewitalizacyjne.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick