DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Możesz zgłosić swój projekt do OBO. Pomogą Ci w tym urzędnicy

Ruszył nabór wniosków do ósmej edycji Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy mają czas do 30 czerwca, by zgłosić swój pomysł na inwestycję, która mogłaby ulepszyć lub urozmaicić życie mieszkańców miasta.

W Urzędzie Miejskim rusza punkt konsultacyjny, w którym można uzyskać pomoc w złożeniu odpowiednich dokumentów oraz informacje o warunkach, jakie trzeba spełnić, by wniosek został przyjęty. „Niezbędne formularze, dokumenty oraz lista poparcia znajduje się na stronie www.umostrow.pl w zakładce Ostrowski Budżet Obywatelski lub w Centrum Aktywności Lokalnej w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim przy Alei Powstańców Wielkopolskich 14″ – informują przedstawiciele magistratu.

HARMONOGRAM DYŻURÓW KONSULTACYJNYCH:

 1. I dyżur konsultacyjny – 14 czerwca (wtorek), godz. 16:00 – 18:00 – Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim Referat Obsługi Mieszkańców (parter).
 2. II dyżur konsultacyjny – 28 czerwca 2022 (wtorek), godz. 16:00 – 18:00 – Centrum Aktywności Lokalnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Napisz do autora

Komentarze (6)
 • M
  myślący

  poniedziałek, 13 czerwca, 2022

  Nie mam czasu składać wniosków. Jeżdżę wąskotorówką. 🙂

  Odpowiedz
 • G
  Gienek

  poniedziałek, 13 czerwca, 2022

  od lat w rejonie skrzyżowania ulic Nowa Krępa i Wodociągów Miejskich, Ostrowianie przyjeżdżają na spacery rodzinne. Kiedyś Lasy postawiły tam „leśne ławki” ale czas swoje zrobił. A poza tym chętnych przybywa i przydałby się porządniejszy parking leśny albo a`la Kozi Borek. Za stary jestem aby koło tego chodzić więc porzucam pomysł młodym.

  Odpowiedz
 • A
  Adelajda

  poniedziałek, 13 czerwca, 2022

  Więcej szaletów miejskich( z udogodnieniami dla niepełosprawnych) i koszy na drobne śmieci.

  Odpowiedz
 • PK
  Piotr Kuźma

  wtorek, 5 lipca, 2022

  Mimo że nabór wniosków jest dopiero w toku to już teraz namawiam Panią Prezydent do fajnego letniego projektu o nazwie „Trenuj z Prezydentem” gdzie codziennie rano przed pracą, w „ostrowskim amfiteatrze” będzie można wspólnie Panią Prezydent pół godziny poświęcić gimnastyce tak aby sportowo rozpocząć dzień. Ja zaproponuje wspólne prowadzenie zajęć z Panią Prezydent. Ciekaw jestem Państwa reakcji na tą propozycję?

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz